EMRAH ÇAVAZ KİMDİR 

1972 Yılında Gaziantep'te doğdu. İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı' nı bitirdi. 1993-1998 yılları arasında İstanbul Şehir Tiyatrolarında oyuncu-müzisyen-dansçı olarak çalıştı. 1999 yılında Bahçeşehir Koleji' nde müzik öğretmenliğine başladı. Çeşitli özel ve resmi kurumlarda öğretmenlik, koro şefliği ve yöneticilik yaptı. 2008 yılında Esenkent şubesi ile başlayan Sanat Merkezi serüvenini 2018 yılında 10. yılında Ispatakule Şubesi ile taçlandıran Emrah Çavaz halen Emrah Çavaz Sanat Merkezi' nin yöneticiliği ile birlikte müzik eğitmeni, müzisyen ve oyuncu olarak sanat hayatına devam etmektedir.   

EĞİTİMLER

Emrah Çavaz Sanat Merkezi olarak alanında uzman, pedagojik formasyonu olan, çocukları ve işini seven, gelişim odaklı eğitimcilerden oluşan bir ekibiz! 
Tüm yetenek kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığı sertifika ve diploma programına tabiidir!
Merkezlerimizdeki müzik, dans ve Kişisel Gelişim kursları dört ana dalda yapılır:

1- Müzik, Enstrüman ve Ses Eğitimi
Ses Eğitimi, Piyano, Keman, Gitar, Bateri, Saksafon, Klarnet, Bağlama, Ud, Kanun, Konservatuara ve Güzel Sanatlar Liselerine hazırlık.

2- Bale ve Dans Eğitimi
Bale Hazırlık Grupları, MEB Sertifika Programlı Bale Eğitimi, Sofya Ulusal Müzik Akademisi Bale Sanatları Bölümünün (Vaganova Sistemi) Sertifika Programlı Bale Eğitimi, Latin Dansları, Zumba ve Zumba Kids, Hip-Hop, R&B, Sirtaki, Oryantal ve Halk Dansları.

3- Kültür; Kişisel Donanım ve Gelişim Kursları
Robotik Kodlama, Yaratıcı Drama, Satranç, Hızlı Okuma, Yoga, Ses Terapisi, Nefes Terapisi, Reiki ve Quantum Dokunuşu, Türk Halk Müziği Korosu, Türk Sanat Müziği Korosu, Nostaljik Pop Korosu.

4- El Sanatları Kursları
Tezhip, Takı Tasarım, Heykel, Resim.

Tanıtım Videosu
Mobirise

ŞUBELER

ESENKENT ŞUBESİ

EMRAH ÇAVAZ SANAT MERKEZİ

"Bahçeşehir" ve "Sanat" kelimelerinin en güzel buluşma noktası olma misyonu ve "Kendini Gerçekleştir" sloganıyla 2008 yılında hizmete başladığımız şubemizde yukarıda belirtilen tüm branşlarda eğitim verilmektedir.

Grup derslerimiz dışında ilgi alanınızdaki birçok eğitimimiz "Özel Ders" olarak da planlanabilmektedir. 

ISPARTAKULE ŞUBESİ

EMRAH CAVAZ SANAT MERKEZİ

2018 yılında hizmete başladığımız şubemizde MEB onaylı sertifika programları uygulanmaktadır. 

EMRAH ÇAVAZ SANAT MERKEZİ